Wydarzenia

Country Camp

Country Camp

29 maja – 02 czerwca 2024
10-14 lipca 2024
7-11, 14-18, 21-15 sierpnia 2024

Ty na leżaku w pięknym ogrodzie, dziecko obok w basenie, z rówieśnikami. Mieszkacie w bajkowej zagrodzie na wsi, trochę jak w Bullerbyn lub u babci za dawnych czasów. Dla ciebie poranna joga, sauna, towarzystwo innych mam. Dzieci hasają razem na świeżym powietrzu, bez zasięgu i telewizora. Poznają przyrodę, głaszczą psy, biegają boso, jedzą zdrowo.
Codziennie aktywności i przygody: dojenie krów, zwiedzanie pasieki, tresowanie kur, wyprawa drewnianym wozem do źródeł i wąwozów lessowych, głaskanie alpak, integracyjne gry i zabawy w rodzinnej atmosferze.
Do tego hamaki, kanapy przy kominku, śpiew ptaków, jedzenie pyszne i zdrowe pod nos przez cały dzień – i nie musisz niczego sprzątać! Wspólny czas odpoczynku i wzmacniania bliskości, który możesz podarować sobie i swojemu dziecku.
Pięć terminów od czerwca do sierpnia 2024 – sprawdź to!

Powitanie Wiosny

Powitanie Wiosny

22 – 24 marca 2024

Będziemy szukać zawilców w wąwozach lessowych i zwiedzimy Kazimierz Dolny z przewodnikiem podczas wyjątkowego Kiermaszu Produktów Lokalnych. Będziemy degustować wielkanocne pyszności, tworzyć pisanki i rozciągać się na porannych sesjach jogi dla kręgosłupa. Możemy skorzystać z sauny i spaceru przy pełni księżyca. Rozkwitniemy i odpoczniemy!

Pisankowy Weekend

Pisankowy Weekend

15-17.03.2024

Będziemy szukać kurczaczków, malować jajka, głaskać alpaki, piec babeczki i bawić się z przyjaznymi psiakami. Skorzystasz z porannych zajęć jogi dla kręgosłupa, zdrowego jedzenia, sauny i rozmów przy kominku. Otoczysz się bliskością fantastycznych kobiet i zrelaksujesz się przed Wielkanocą. Zrób to!